מיחזור סוללות

עם התקדמות הטכנולוגיה, הולכות ומתקדמות גם יכולות הניידות תוך שימוש בטכנולוגיה. כבר בתחילת המילניום ניתן לראות את המעבר ממוצרים קווים למוצרים ניידים כ- ETOOLS, לפטופים, סלולארים וכיו"ב. כיום עם התפתחות התחבורה והתחבורה העירונית בפרט, בדגש על אימוץ הטכנולוגיה של אופניים חשמליות וקורקינטים, ניתן לראות כי פסולת הסוללות עולה בשיעורים חדים וזה עוד בטרם כניסתם של רכבים חשמליים והיברידים, שצפויים להציף שוק זה בפסולת אלקטרונית. רק לסבר את האוזן רק בישראל נימכרים קרוב ל- 300,000 רכבים בשנה, תתארו לכם אם שיעור הרכבים החשמלאים מהם יהיה 10%? 90%?

אורך חיי הסוללות, תלוי כמובן בסוג הסוללה, בהספק הסוללה, צורת השימוש ופרמטרים נוספים, אך לרוב אורך חייה ינוע בין 1-5 שנים, דבר הגורם למכשירים המכילים סוללות או לפחות למרכיבי הסוללה שבמכשיר להפוך לפסולת במהירות.

סוללות מכילות חומרים רבים רעילים המזהמים את הסביבה. כאשר סוללה מתחילה תהליך של ריקבון, החומרים המשתחררים מהסוללה, פולטים גזי חממה רעילים לאוויר, כך שאם הסוללה נשארה באזור המחייה שלנו היא גורם המשפיעה לרעה על איכות חיינו. במידה שזרקנו את הסוללה לפח הרגיל, סוללה זו בסבירות גבוהה תסיים את חייה בפח האשפה ומשם להטמנה בקרקע, וכך היא תזהם את מי התהום אותם נשתה בעתיד ותגרום להרג יצורים חיים במים ובאקו-סיסטם האקולוגי.

לכן מחזור סוללות, וטיפול ראוי בהן על פי הנהלים המחמירים ביותר, הינו אחד התחומים החשובים ביותר בתחום המחזור. אנחנו ב- All Recycling פועלים על פי הנהלים המחמירים ביותר. לאחרונה פעלנו למו"פ בשיתוף המדען הראשי במשרד הכלכלה, למען פיתוח תהליך סביבתי ירוק וכלכלי. אנחנו נמשיך לייצר פתרונות ולמצוא דרכים חדשות ויצירתיות להתמודד עם האתגרים הסביבתיים שהקידמה והחיים הטכנולוגיים מביאים עימם.

כל הסיבות לבחור ב-All Recycling:

All Recycling הינה חברת מיחזור המובילה והמתקדמת ביותר בישראל, ובמזרח התיכון, למיחזור פסולת אלקטרונית וחשמלית מאז שנת 2013.
טכנולוגיות חדשניות, מומחים בעלי ניסיון רחב ומוכח, והיקף ארצי של פעילות מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו לנהל תהליכי טיפול בפסולת IT בני קיימא מהירים, אפקטיביים ובטוחים. הדייקנות והאחריות של כל צוותי החברה המעניקות ללקוחותינו 100% ביטחון עסקי וחוקי ללא השקעה של זמן או מאמץ.

 • יתרונות סביבתיות

  יתרונות סביבתיות

  מיחזור בהיקף רחב ללא כל זיהום כלשהו לסביבה.

  הצג עוד סגור plus icon
 • תהליך מבוקר, מתועד

  תהליך מבוקר, מתועד

  ניהול קפדני בכל השלבים ומתן אישורים עפ"י החוק

  הצג עוד סגור plus icon
 • ניסיון

  ניסיון

  חברה וותיקה, עם יותר מ-1000 לקוחות מהגדולים במשק

  הצג עוד סגור plus icon
 • מוסמכי WEEE ו-ISO

  מוסמכי WEEE ו-ISO

  בעלי הסמכות WEEE, IS0-9001, ISO-14001, והיתרי עסק ורעלים

  הצג עוד סגור plus icon
 • קו ייצור אוטומטי מתקדם

  קו ייצור אוטומטי מתקדם

  מיחזור בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם ללא מיון מראש

  הצג עוד סגור plus icon
 • פרטיות וביטחון המידע

  פרטיות וביטחון המידע

  תהליכים קפדניים מבטיחים השמדה מלאה של מידע במכשירים

  הצג עוד סגור plus icon
 • מיון, חידוש ומיחזור

  מיון, חידוש ומיחזור

  כל תוצרי המיחזור חוזרים לשימוש כחומרי גלם לתעשייה

  הצג עוד סגור plus icon

תעודות והסמכות

שירות
ISO 9001
ISO 14001
blancco

לקוחות מובילים בוחרים All Recycling

Reduce risk significantly by choosing a company that can provide you with All Recycling in your choice.
And the electronics of your organization or business IT is a broad and comprehensive solution in the entire field of equipment handling

הוט מובייל
משרד הביטחון
מפעל הפיס
ייס
חברת החשמל
אל על

בקשה לאיסוף פסולת אלקטרונית (לחברות וארגונים)

לאיסוף פסולת אלקטרונית מלאו את הפרטים הבאים או חייגו 073-2633382

contact-form-bg-img
Loading...