תהליך מיחזור פסולת אלקטרונית

בקשה לאיסוף פסולת אלקטרונית

נושא

החלטתם להיות ידידותיים לסביבה ולמחזר את ציוד המיחשוב הישן באירגון ? חשוב שתדעו:

חברתנו מציעה תהליך End2End מלא במסגרתו כלל השלבים מבוצעים ומפוקחים על ידינו (ללא קבלני משנה) – עובדה המבטיחה הקטנת הסיכונים בתהליך וביצועו תחת קורת גג אחת, במתחם ייחודי, המתקדם ביותר במזה"ת, הנבנה לשרתכם ולספק לכם פיתרון מלא.

הכנת הציוד באתר הלקוח – פירוק ואריזה:
איסוף – תיאום האיסוף יכול להתבצע, דרך איש הקשר בחברתנו ו/או דרך שליחת בקשה באתר. האיסוף יתבצע בתאריך המתאים ללקוח ובהיקף מינימאלי של משטח יחיד ועד משאיות שלמות.
שינוע למרכז המיון – שינוע יעיל, בטיחותי ומאובטח, בארץ ובעולם, בדר"כ יבוצע על ידי צי המשאיות והנהגים שלנו. מרגע זה מקבל המשלוח מספר מלווה שילווה אותו עד ביצוע מחזור ראוי.
מיון ודיווח – כל איסוף מגיע למרכז המיון של חברתנו. כל משלוח מתועד מצולם ונשקל ורק לאחריו מתחיל תהליך המיון, על ידי טכנאים לציוד בעל אופק טכנולוגי, המיועד לחידוש וציוד ללא אופק טכנולוגי , המיועד למחזור. מרכז המיון פועל ומדווח בהתאם לחוק מחזור פסולת אלקטרונית וממיין את הציוד ל6 קבוצות החוק ופועל בשת"פ מלא מול גופי היישום המוכרים, ועימם מנפיק תעודת הפקדה ומחזור של הפסולת, בהתאם לחוק.
ביצוע פעולות נוספות בהתאם לדרישות הלקוח – לחברתנו יכולות רבות ונוספות אותם אנו מציעים ללקוחותינו כגון שירותי השמדת מידע, שירותי השמדת מותג (Debarnding) בגריסה פיזית או מחיקה סיראלית, וכן סריקת סיראלים (לטובת מחיקה ממלאי הלקוח). לצורך קבלת שירותים נוספים יש לצור קשר עם צוות השירות.
ביצוע פעולות מיחזור או שימוש מחדש – מיד לאחר המיון, מועבר הציוד ליעודו הסופי. כאשר יועבר לשימוש חוזר, יעבור הציוד באותו מתחם לשיפוץ מכלולים, חלפים פנימיים, שיפוץ חיצוני עד שישופץ (Refurbished) ויוצע למכירה לבית חם ואוהב לשימוש מחדש עם אחריות ושירות בארץ ובעולם.

הציוד המועבר למיחזור, מטופל אף הוא במפעלינו המתקדם ביותר במזה"ת. מפעלינו מטפל בכל סוגי הפסולת האלקטרונית ובעל כושר מחזור של 30,000,000 קילו בשנה.
דיווח במהלך תהליך המיחזור – לאורך התהליך, בתחילתו, במהלך וכמובן בסיומו, מקבלים לקוחותינו עדכונים לרבות בגין שירותים נוספים שנדרשו על ידם . כלל הדיווחים מבוצעים בהתאם לדרישות החוק למחזור פסולת אלקטרונית.

ליחצו כאן למידע אודות atrecycling וצרו עמנו קשר לתיאום פגישה.

תהליך המיחזור לעסקים

 

חזרה למעלה