חינוך והסברה

בקשה לאיסוף פסולת אלקטרונית

נושא

חשוב לפעול לחינוך התושבים לא להשליך לפח האשפה את המוצרים האלקטרונים, אלא להעביר אותם למוקדי האיסוף הפזורים ברחבי הרשות ולהפרידם מהפסולת הרטובה או היבשה:

מה יכול להיות ממוחזר ומה לא?
למה חשוב למחזר פסולת אלקטרונית?
איך התושבים יכולים לעזור למטרה חשובה זו?

מערכת איסוף עירונית
אולטרייד תייעץ על האופן והצורה הכדאית כלכלית וסביבתית כיצד לבצע את פריסת נקודות האיסוף העירוניות בהתאם לחוק הסביבתי למחזור פסולת אלקטרונית ובהתבסס לניסיונה הרב בתחום, הנגישות לציבור וההיבטים הלוגיסטים המורכבים לאיסוף.
לוגיסטיקה ושינוע
לאולטרייד היכולת לבצע איסוף של הפסולת מנקודות האיסוף ועד שטח המפעל באופן מאובטח ויעיל על גבי משאיות בבעלות קבוצת אולטרייד. כל משלוח יקבל במעמד תיאום ההובלה מספר PO, אשר ילווה את הפסולת מאיספה ועד מחזורה.
מיון ודיווח
מיד עם הגעת הציוד למרכז המיון בבעלותינו, תישקל הפסולת, ויחל מיונה בהתאם לקטגוריות הנדרשות בחוק הסביבתי, למחזור פסולת אלקטרונית. בסיום המיון, נדווח על סוג הפסולת והיקפה ונעבירה למפעל המחזור המצוי תחת קורת גג אחד.
מיחזור
בתוך 24 שעות, תועבר הפסולת למפעל המחזור לביצוע מחזור מתקדם. מפעל המחזור בבעלותינו, פועל בהתאם לכלל הרישיונות הנדרשים, נבנה לפי תקנים אירופאים מחמירים. בתוך קו הייצור מספר רב של שרדרים ומכונות מיון מתקדמות ביותר המאפשרות טיפול בהיקפי פסולת גדולים של 30 מליון קילו בשנה. מפעל המחזור שלנו הינה מערכת סגורה ללא פליטות אויר ומזהמים וללא שפכים.
דיווח על השלמת המיחזור ודוחות רבעוניים
בסיום המיחזור נדווח לכם על ביצועו של המיחזור, מספר ה-PO, היקף הפסולת הממוחזרת ועל השמדת המוצרים, ככל שתעודות כאלו נדרשות.

צרו עמנו קשר לתיאום ביקור במפעל המיחזור שלנו !

 

חזרה למעלה