אודות

אודות All Recycling

All Recycling הינה מבין החברות היחידות בארץ אשר רוכשות את ציוד המחשוב ההיקפי המשומש ועושה בו שימוש אחר, בין אם שדרוגו ומכירתו ללקוחותיה ובין אם מיחזורו כפסולת אלקטרונית לפי התקנים המחמירים ביותר.

ציוד המחשבים הישן, הופך ברובו לפסולת אלקטרונית. פסולת זו הינה רעילה ומסוכנת ביותר אשר גוררת בתוכה גם עלויות רבות ללקוח – כגון אחסון וניהול המלאי.
המתכות הקיימות בציוד המחשוב המיושן הנזרק לאשפה מתפרקות באופן מהיר ומחלחלות למי התהום. בישראל קיימת עלייה מתמדת בשיעור המתכות במי השתייה. המתכות הכבדות גורמות לנזק אקולוגי ארוך טווח שסופו אסון סביבתי לנו ולילדינו. כמו כן, הפסולת האלקטרונית מתאפיינת בנפח פיזי לא קטן אשר לא ניתן לדחיסה, וההטמנה הופכת ליקרה ובעייתית תוך בזבוז משאבים ניכר.

הפעילות העיסקית של אולטרייד כברוקר חומרה בארץ ובעולם, מאפשרת את קיומם של הקשרים הבינלאומיים הנדרשים עם היצרנים המובילים בתחום כמו גם עם תאגידי המיחזור המובילים בעולם. קשרים אלה הם המאפשרים לאולטרייד לייצור הסכמים ישירים ולחסוך עד ארבע רמות מתווכים.

All Recycling מפנה גם ציוד אשר יש בו ערך שלילי למיחזור, ומתחייבת לפנות את כל הציוד למיחזור מחברתכם, להבדיל מסוחרים אשר בוחרים רק את הציוד שמשתלם להם לטפל בו (בהתאם למצב המשתנה בשוק). בחירה בחברת אולטרייד לעסקת המיחזור, נותנת את הביטחון ללקוח שכל הציוד עובר תהליך פירוק חוקי ולא נזרק ו/או מטופל בדרכים שאינן הולמות שכן all recycling מתחייבת לעשות שימוש ו/או לעשות מיחזור מלא של הציוד שהתקבל, בהתאם לחוק ולתקנות.

הקליקו כאן למידע נוסף אודות all recycling.

הקליקו כאן לצפיה בהסמכות שלנו.

בעלי תפקידים

דולב מנו

סמנכ"לית שרות ולקוחות

ליצירת קשר

מוטי סלאם

מנהל רצפת ייצור

ליצירת קשר

גדי רייכמן

מנכ"ל

ליצירת קשר

חזרה למעלה